Orbán Ráhel méregdrága táskájáról Hadházy Ákos független képviselő tett közzé újabb fotókat szombaton illusztrálva azt, hogy miközben a gazdaság negyedik éve nem növekszik, az életszínvonal stagnál vagy csökken, ott fenn a királyi udvar közelében szépen gyarapodik a vagyon.
Mészáros Lőrinc, Orbán Viktor alteregója 50%-kal növelte vagyonát egyetlen év alatt, így továbbra is ő az ország leggazdagabb embere, míg Tiborcz István, Orbán Ráhel férje 80%-kal lett gazdagabb egyetlen évben! Be is került a leggazdagabb magyarok közé. Mégis miért?
Ráhel Chanel táskája 4900 dollár, ennyiért dolgozik az átlag magyar egy fél évig – írja Hadházy Ákos. Az átlagos nyugdíjas alig kap többet egész évben.
Hadházy Ákos szorgalmasan fotózza Ráhel királykisasszony ruhatárát: egy millió forintos Dior szoknyáját, és milliós Céline dzsekijét is. A független ellenzéki politikus arra is felhívta a figyelmet, hogy Ráhel királykisasszony karkötője 7003 eurót ér forintban ez 2,82 milliót jelent. Ezt akkor villantotta meg Orbán Ráhel amikor a férje tulajdonában levő Duna-parti Dorothea hotel két szakácsával együtt fotózkodott. A Dorothea szállóban egyébként van pánikszoba és kihallgató szoba is vagyis a maffia állam kellékei sem hiányoznak.
Magyarország az Európai Unió legszegényebb és legkorruptabb országa!
Ezzel kampányol Magyar Péter, akinek Tisza mozgalma népszerűségben már veri a Fideszt. Feltűnhetett ez Orbán Viktornak is, aki Lázár Jánost állította csatasorba, hogy utcai találkozókon magyarázza el a kormány bizonyítványát, amely bizony az elégségest alulról súrolja. Lázár János Kisvárdán ezt mondta:
”Nekem személy szerint teljesen elegem van a luxizásból, a repülőzésből, a jachtozásból és az egészből, amit néhány ember a megteremtett lehetőségéből csinál. A Fidesz nevében azt várjuk, hogy ezt hagyják abba, mert szégyent hoznak az egész közösségünkre”
– harsogta Lázár János építési és közlekedési miniszter februárban.
Ehhez képest a Bajnokok Ligájának döntőjére Münchenbe Mészáros Lőrinc és barátai milliárdokat érő magán repülőgéppel mentek. Ugyanabban a luxus szállodában laktak mint a kupagyőztes Paris Saint Germain sztárjai. Róluk tudjuk, hogy a katari emír azért fizeti őket, mert jól fociznak, de mit tud Mészáros Lőrinc, Tiborcz István vagy épp Orbán Ráhel?
“Ráhel, az a kurva felnyomta a fiamat az apjánál”
Így dühöngött nem sokkal távozása előtt Matolcsy György, aki nem is oly rég még a miniszterelnök jobbkeze volt. De hát kiderült az 500 milliárd forintos alapítványi csalás, amelyet ugyan Orbán Viktor és Matolcsy György együtt hajtott végre, de a felelősséget a kormány egyértelműen a Nemzeti Bank ex elnökére hárítja. Orbán Viktor profi hatalomtechnikusként nem Matolcsynak hanem a fiának, Ádámnak ment neki. A Direkt 36 ugyanis sikeres videót készített arról a luxus klubról, mely a Svábhegyen az aranyifjúság rendelkezésre áll. A videót már több mint 3,6 millió ember látta vagyis tömeghatást gyakorolt. Orbán Viktor magához hívatta az ifjú párt, és Orbán Ráhel meg a férje siettek bemártani Matolcsy Ádámot mint az aranyifjúság rossz szellemét, aki behozta a kokaint a klubba. Ezért aztán az Állami Számvevőszék olyan cégek pénzügyeit firtatja a nemzeti bankos alapítványok ügyében, melyeket álnéven Matolcsy Ádám irányított.
A papa, Matolcsy György ellen nemigen vizsgálodhatnak, mert ő mint egykori jobbkéz túlságosan is sokat tud Orbán Viktor pénzügyeiről. Ezeket firtatni pedig szentségtörés lenne a nemzeti együttműködés rendszerében. Ehhez Káncz Csaba biztonságpolitikai szakértő azt a kaján megjegyzést fűzte: nem lehet, hogy Orbán vagyona nem is az övé hanem az orosz hírszerzés kezében van, amely tologatja a bábfigurákat Magyarországon?