Újabb csapatot kell egyre komolyabban venni

0
732

Nagyon simán, 45-21-re verte a Carolina Panthers a Miami Dolphinst az NFL hétfő éjszakai meccsen. 7-3-as mérlegükkel egyre komolyabb esélyük van a rájátszásra.

Az első negyedben még nem volt jele annak, hogy ekkora pontzuhatag lesz, mindössze egy mezőnygól született. A második negyedben aztán az első hazai touchdownra még válaszoltak a vendégek, a másodikra viszont már nem tudtak – igaz, a pontszerzéshez az kellett, hogy Luke Kuechly lehúzza Jay Cutler passzát.

A harmadik negyedben pedig jött a hazai henger: egy passzolt, majd egy futott touchdownnal egyre jobban elhúzott a Panthers.

A Dolphins ugyan szépített egy nagy futással:

Utána viszont Cam Newton passzai után Christian McCaffrey és Devin Funchess is megszerezte második TD-jét.

Végül 45-21 nyert a Panthers, amely újra ellenállhatatlan futójátékot mutatott be, és 548 támadóyardjával

klubcsúcsot is döntött.

Cam Newton 254 yardot és négy TD-t passzolt, emellett 95 yardot futott is, de Jonathan Stewart is eljutott 110 futott yardig – összesen 294 yardot haladtak a földön a hazaiak.

A Dolphinsnál Jay Cutler 213 yardot és két touchdownt passzolt, egyszer viszont eladta a labdát.

A forduló többi meccséről itt olvashat bővebben.